Podlahy Praha

podlahy praha

podlahy praha 1

podlahy praha 2

podlahy praha 3

podlahy praha 4

podlahy praha 5

podlahy praha 6

podlahy praha 7

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem , pokládkou a renovací podlahových krytin. V jejich nabídce sortimentu můžete spatřit široký výběr dekorů u podlahových krytin jako jsou dřevěné podlahy, laminátové podlahy, plovoucí podlahy a ve službách například renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu mají k nahlédnutí všechny nabízené podlahy. Takže v jejich kamenné prodejně si lze osobně prohlédnout třeba koberce nebo PVC podlahy, ale také i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Podlahy Praha – proč zrovna oni?

Firma Podlahy Praha vám poskytne vždy kvalitní služby za přívětivou cenu. Navíc spolupráce s touto společností je vždy na profesionální úrovni a můžete se spolehnout na dodržení dohodnutých termínů a ceny.

Další výhody a pozitiva této společnosti

  • Rychlé dodací lhůty
  • Působí na trhu přes 12 let
  • Mnoho referencí k předložení
  • Záruka na všechny naše práce a materiál
  • Disponují kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Jako firma Podlahy Praha s.r.o. vám dodají a následně zajistí pokládku všech typů podlahových krytin. Mimo tyto služby mohou poskytnout informace o tom, jak se má správně provádět údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, a samozřejmě pokládka podlah. Všechny tyto služby vám mohou kvalitně provést.

Podlahy Praha – sortiment

Nabídka sortimentu obsahuje rozsáhlí výběr všech typů podlahových krytin. Lze si ve vzorkové prodejně Podlahy Praha, kterou najdete na Praze 7 v ulici Komunardů 38, prohlédnout vzorky všech nabízených podlahových krytin. V prodejně je vám nepřetržitě k dispozici vyškolený personál, který Vám pomůže s výběrem krytiny dle Vašich požadavků.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

Při výběru podlahové krytiny je nutné dbát hned na několik věcí, které následně ovlivňují funkčnost a použitelnost podlahy. Zejména je podstatné vybrat správný typ podlahy s ohledem na stávající podklad. S tím vám rádi osobně poradí zkušený podlahář v jejich vzorkové prodejně na Praze 7. Velice záleží na tvrdosti povrchu a tloušťce dílců krytiny, což následně definuje celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy. Dalším faktorem je samozřejmě i výběr dekoru samotné podlahy. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha se vám vždy dostane pomoci. Rádi vám zde poradí a doporučí podlahovou krytinu právě pro váš interiér.

U výběru podlahy také můžete zvážit fakt, že u dřevěné podlahy lze provést broušení parket či prken. Renovace parket od podlahářů z Podlah Praha je kvalitní a dosahuje skvělých výsledků. Tato renovace podlah se může provádět opakovaně.

Podlahy Praha – všechny jejich webové stránky

 

 

Společnost ALLMEDICA s.r.o nabízí schodolez pro invalidy. V nabídce jsou jak kolečkové schodolezy, tak i pásové schodolezy.
Použité schodolezy naleznete v sekci schodolezy bazar.
Deratizace Praha provedena firmou KF TRANS vás určitě nezklame. Deratizace a ostatní DDD služby dezinfekce dezinsekce deratizace na profesionální úrovni.
Pokud budete potřebovat výměnu autoskla, tak neváhejte kontaktovat firmu Autosklo Praha JR. Firma nabízí služby jako je výměna čelního skla, výměna autoskla, výměna zadního skla, oprava autoskla, lepení prasklin čelního skla a to u všech typů vozidel.
Našim partnerem je společnost sídlící v Praze, která se prezentuje na webu Trvalá depilace Praha. Firma vám rovněž nabízí odstranění tetování. Odstraňování tetování u nich probíhá rovněž bezbolestnou metodou. Kvalitní permanentní make-up vám nabízí kosmetický salon Praha Beatu ART. Naši partneři.