Odstranění tetování

odstranění tetování 5odstranění tetováníodstranění tetování 2odstranění tetování 1odstranění tetování 4odstranění tetování 2

Podlehli jste módní „tetovací“ vlně a teď svého rozhodnutí litujete?
Udělal si z vás tatér pokusného králíka a dopadlo to špatně?
Mohli byste mít skvělou práci, ale tetování musí pryč?
Anebo se vám už vaše tetování prostě nelíbí?
V tom případě zkuste novou revoluční metodu:

Odstranění tetování laserem PureSkin

Jedná se o revoluční technologii na odstranění tetování, při níž laser vyzařuje speciálně tvarované ultrakrátké pulsy, které pronikají tetováním do vrchní vrstvy kůže, aniž by ji poškodily. Tyto záblesky roztříští tetovací barvu na miniaturní částice, které se pak prostřednictvím lymfatického systému samy vyloučí z těla.

Paprsek však zasáhne pouze tetování, pokožky kolem si „nevšímá“. Jedná se o vysoce účinnou metodu na odstranění tetování, která je na rozdíl od jiných metod považována za nebolestivou. Po ošetření pokožka jemně zčervená, záleží na citlivosti kůže. Na některých místech se mohou vytvořit puchýřky, které však po pár dnech zmizí. Po 5-6 týdnech je pokožka hladká a bez jizev, záleží na imunitním systému klienta a tím i na délce hojení.

Po 5-6 týdnech se odstraňování tetování opakuje. Celkový počet sezení je velmi individuální. Záleží na stáří tetování, na jeho hloubce a také na kvalitě tetovací barvy. Většinou stačí 2 – 4 sezení. Již v průběhu prvního ošetření je efekt viditelný a tetování doslova mizí před očima. Do dalšího odstraňování tetování však tetovací barva opět částečně „vypluje“ na povrch.
odstranění tetování 3
Laserem PureSkin odstraňujeme jak tetování černé, tak tetování barevné. Tento laser lze použít také k odstranění zarostlých nečistot v poúrazových ranách nebo k odstranění permanentního make-upu.
Jako aktivní látka je použit krystal nazývaný Nd:YAG – yttrium aluminium granát (YAG) obohacený Neodymem (Nd). 

odstranění tetování

 

Odstranění tetování – ceník:

Odstranění tetování laserem

Ošetřovaná plocha 1. ošetření Kč za 1 cm2 2. ošetření Kč za 1 cm2 3.-5. ošetření Kč za 1 cm2
do 10 cm2 170,– 140,– 110,–
11-20 cm2 150,– 120,– 90,–
21-30 cm2 130,– 100,– 80,–
31- 40 cm2 120,– 90,– 70,–
nad 40 cm2 100,– 80,– 60,–

 

Odstranění pernamentního make-upu

Ošetřovaná plocha 1. ošetření 2. ošetření 3.-5. ošetření
rty 1700,– 1400,– 1100,–
obočí 1900,– 1600,– 1300,–

 

Odstranění tetování – ostatní techniky

Odstranění tetování – Dermabraze:

Po předchozím zmrazení kůže se tetování seškrabává rotačním brusným kartáčem. Jedná se o velmi bolestivou a často neúčinnou metodu odstranění tetování, která způsobuje krvácení kůže a jizvy. Je zde také vysoké riziko infekce.

Odstranění tetování – Salabrasion:

Snad nejstarší metoda, kdy se znecitliví ošetřovaná oblast anestetikem a následně na tetování nanáší solný roztok, poté se tetování obrušuje. Tato metoda odstranění tetování je účinná pouze u povrchových tetování a vyžaduje dlouhou léčbu. Kromě toho tetování pouze vybledne a nedojde k jeho úplnému odstranění.

Odstranění tetování – Excision Anesthetic:

Odstranění tetování chirurgicky skalpelem a následně se kůže sešije. Tato metoda je použitelná pouze u velmi malých tetování, přičemž riziko infekce a jizev je veliké.

Odstranění tetování – Cover-Ups In:

Velmi často používaná metoda, kdy tetování je překryto novým tetováním. Velkou nevýhodou této metody je skutečnost, že ji lze použít pouze jednou a najít natolik dobrého tatéra, který to zvládne, bývá někdy dost obtížné. Kromě toho některá tetování nelze překrýt zrovna ideálně.

Odstranění tetování – Krémy:

Krémy které se nanášejí opakovaně na tetování. Jedná se o nejlevnější způsob odstranění tetování, který je však také nejméně účinný. Krém se musí na tetování nanášet několik měsíců a tetování stejně jen vybledne.

Odstranění tetování – partneři

Našim partnerem je společnost sídlící v Praze, která se prezentuje na webu Trvalá depilace Praha. Firma vám rovněž nabízí odstranění tetování. Odstraňování tetování u nich probíhá rovněž bezbolestnou metodou.

 

 

Společnost ALLMEDICA s.r.o nabízí schodolez pro invalidy. V nabídce jsou jak kolečkové schodolezy, tak i pásové schodolezy.
Použité schodolezy naleznete v sekci schodolezy bazar.
Deratizace Praha provedena firmou KF TRANS vás určitě nezklame. Deratizace a ostatní DDD služby dezinfekce dezinsekce deratizace na profesionální úrovni.
Pokud budete potřebovat výměnu autoskla, tak neváhejte kontaktovat firmu Autosklo Praha JR. Firma nabízí služby jako je výměna čelního skla, výměna autoskla, výměna zadního skla, oprava autoskla, lepení prasklin čelního skla a to u všech typů vozidel.
Našim partnerem je společnost sídlící v Praze, která se prezentuje na webu Trvalá depilace Praha. Firma vám rovněž nabízí odstranění tetování. Odstraňování tetování u nich probíhá rovněž bezbolestnou metodou. Kvalitní permanentní make-up vám nabízí kosmetický salon Praha Beatu ART. Naši partneři.