Odstranění tetování Ostrava

odstranění tetování Ostravaodstranění tetování Ostrava 1odstranění tetování Ostrava 2odstranění tetování Ostrava 3odstranění tetování Ostrava 4odstranění tetování ostrava 5

Pořídili jste si tetování a teď svého rozhodnutí litujete?
Nebo se vám vaše tetování prostě už nelíbí?
Znepříjemňuje vám vaše tetování pracovní či společenský život?
Uvažujete o přetetování?
V tom případě doporučujeme revoluční metodu:

Odstranění tetování laserem PureSkin

Jedná se o nejnovější technologii v odstraňování tetování, při které laser vyzařuje krátké světelné pulsy, ty pronikají tetováním do vrchní vrstvy kůže, aniž by ji jakkoliv poškodily.

Jako aktivní látka je použit krystal nazývaný Nd:YAG – yttrium aluminium granát (YAG) obohacený Neodymem (Nd).

Ultrakrátký záblesk roztříští tetovací barvu na miniaturní částice, které se potom samy vyloučí z těla. Tento záblesk zasáhne jen tetování, pokožku kolem nechává „bez povšimnutí“. Na rozdíl od jiných metod je tato metoda nebolestivá a vysoce účinná. Po ošetření pokožka jen mírně zčervená a na některých místech se mohou vytvořit malé puchýřky. Ty však po několika dnech zmizí a kůže zůstává hladká a bez jizev.
odstranění tetování Ostrava
Ošetření je nutno opakovat po 5-6 týdnech, přičemž počet ošetření je velmi individuální. Záleží na kvalitě tetovací barvy, hloubce tetování a na jeho stáří. Většinou stačí 2 – 4 sezení. Už při prvním ošetření je efekt okamžitě viditelný a tetování doslova mizí před očima. V průběhu několika dnů až týdnů se však barva opět částečně objeví.
Laser PureSkin odstraňuje tetování černé i tetování barevné. Je možno jej použít také k odstranění zarostlých nečistot v poúrazových ranách nebo k odstranění permanentního make-upu.
odstranění tetování

Odstranění tetování Ostrava – ceník:

Odstranění tetování Ostrava laserem

Ošetřovaná plocha 1. ošetření Kč za 1 cm2 2. ošetření Kč za 1 cm2 3.-5. ošetření Kč za 1 cm2
do 10 cm2 170,– 140,– 110,–
11-20 cm2 150,– 120,– 90,–
21-30 cm2 130,– 100,– 80,–
31- 40 cm2 120,– 90,– 70,–
nad 40 cm2 100,– 80,– 60,–

 

Odstranění tetování – ostatní techniky

 

Odstranění tetování – Dermabraze:

Tetování se seškrabává rotačním brusným kartáčem po předchozím zmrazení kůže. Je to velmi bolestivá a často neúčinná metoda, která způsobuje krvácení kůže a jizvy. Je zde také vysoké riziko infekce.

Odstranění tetování – Salabrasion:

Ošetřovaná oblast se znecitliví anestetikem a následně na tetování nanáší solný roztok, poté se tetování obrušuje. Tato metoda odstranění tetování je účinná jen u povrchových tetování a vyžaduje dlouhou léčbu. Krom toho tetování jen vybledne a nedojde k jeho úplnému odstranění.

Odstranění tetování – Excision Anesthetic:

Tetování se odstraňuje chirurgicky skalpelem s následným se sešitím kůže. Tato metoda je možná pouze u velmi malých tetování a riziko infekce a jizev je veliké.

Odstranění tetování – Cover-Ups In:

Často používaná metoda, kdy tetování je překryto novým tetováním. Nevýhodou této metody je to, že ji lze použít jen jednou a najít natolik dobrého tatéra, který to zvládne, bývá někdy dost těžké. Kromě toho některá tetování nlze překrýt ne zrovna ideálně.

Odstranění tetování – Krémy:

Jedná se o nejlevnější metodu, která je však také nejméně účinná. Krém se musí na tetování nanášet několik měsíců a tetování stejně jen vybledne.

Odstranění tetování – partneři

Našim partnerem je společnost sídlící v Praze, která se prezentuje na webu Trvalá depilace Praha. Firma vám rovněž nabízí odstranění tetování. Odstraňování tetování u nich probíhá rovněž bezbolestnou metodou.

 

 

Společnost ALLMEDICA s.r.o nabízí schodolez pro invalidy. V nabídce jsou jak kolečkové schodolezy, tak i pásové schodolezy.
Použité schodolezy naleznete v sekci schodolezy bazar.
Deratizace Praha provedena firmou KF TRANS vás určitě nezklame. Deratizace a ostatní DDD služby dezinfekce dezinsekce deratizace na profesionální úrovni.
Pokud budete potřebovat výměnu autoskla, tak neváhejte kontaktovat firmu Autosklo Praha JR. Firma nabízí služby jako je výměna čelního skla, výměna autoskla, výměna zadního skla, oprava autoskla, lepení prasklin čelního skla a to u všech typů vozidel.
Našim partnerem je společnost sídlící v Praze, která se prezentuje na webu Trvalá depilace Praha. Firma vám rovněž nabízí odstranění tetování. Odstraňování tetování u nich probíhá rovněž bezbolestnou metodou. Kvalitní permanentní make-up vám nabízí kosmetický salon Praha Beatu ART. Naši partneři.