Odstranění tetování Ostrava

odstranění tetování Ostravaodstranění tetování Ostrava 1odstranění tetování Ostrava 2odstranění tetování Ostrava 3odstranění tetování Ostrava 4odstranění tetování ostrava 5

Pořídili jste si tetování a teď svého rozhodnutí litujete?
Nebo se vám vaše tetování prostě už nelíbí?
Znepříjemňuje vám vaše tetování pracovní či společenský život?
Uvažujete o přetetování?
V tom případě doporučujeme revoluční metodu:

Odstranění tetování laserem PureSkin

Jedná se o nejnovější technologii v odstraňování tetování, při které laser vyzařuje krátké světelné pulsy, ty pronikají tetováním do vrchní vrstvy kůže, aniž by ji jakkoliv poškodily.

Jako aktivní látka je použit krystal nazývaný Nd:YAG – yttrium aluminium granát (YAG) obohacený Neodymem (Nd).

Ultrakrátký záblesk roztříští tetovací barvu na miniaturní částice, které se potom samy vyloučí z těla. Tento záblesk zasáhne jen tetování, pokožku kolem nechává „bez povšimnutí“. Na rozdíl od jiných metod je tato metoda nebolestivá a vysoce účinná. Po ošetření pokožka jen mírně zčervená a na některých místech se mohou vytvořit malé puchýřky. Ty však po několika dnech zmizí a kůže zůstává hladká a bez jizev.
odstranění tetování Ostrava
Ošetření je nutno opakovat po 5-6 týdnech, přičemž počet ošetření je velmi individuální. Záleží na kvalitě tetovací barvy, hloubce tetování a na jeho stáří. Většinou stačí 2 – 4 sezení. Už při prvním ošetření je efekt okamžitě viditelný a tetování doslova mizí před očima. V průběhu několika dnů až týdnů se však barva opět částečně objeví.
Laser PureSkin odstraňuje tetování černé i tetování barevné. Je možno jej použít také k odstranění zarostlých nečistot v poúrazových ranách nebo k odstranění permanentního make-upu.

 

Odstranění tetování Ostrava – kontakt:

Odstranění tetování Bílovec (okres Nový Jičín): Městský kopec 290/20.
GPS: 49°45’21.283″N, 18°0’52.287″E mapka
Telefon: +420 323 607 383
Telefon: +420 608 847 949

 

 
odstranění tetování
 

Odstranění tetování Ostrava – ceník:

Odstranění tetování Ostrava laserem

Ošetřovaná plocha 1. ošetření Kč za 1 cm2 2. ošetření Kč za 1 cm2 3.-5. ošetření Kč za 1 cm2
do 10 cm2 170,– 140,– 110,–
11-20 cm2 150,– 120,– 90,–
21-30 cm2 130,– 100,– 80,–
31- 40 cm2 120,– 90,– 70,–
nad 40 cm2 100,– 80,– 60,–

 

Odstranění tetování – ostatní techniky

Odstranění tetování – Dermabraze:

Tetování se seškrabává rotačním brusným kartáčem po předchozím zmrazení kůže. Je to velmi bolestivá a často neúčinná metoda, která způsobuje krvácení kůže a jizvy. Je zde také vysoké riziko infekce.

Odstranění tetování – Salabrasion:

Ošetřovaná oblast se znecitliví anestetikem a následně na tetování nanáší solný roztok, poté se tetování obrušuje. Tato metoda odstranění tetování je účinná jen u povrchových tetování a vyžaduje dlouhou léčbu. Krom toho tetování jen vybledne a nedojde k jeho úplnému odstranění.

Odstranění tetování – Excision Anesthetic:

Tetování se odstraňuje chirurgicky skalpelem s následným se sešitím kůže. Tato metoda je možná pouze u velmi malých tetování a riziko infekce a jizev je veliké.

Odstranění tetování – Cover-Ups In:

Často používaná metoda, kdy tetování je překryto novým tetováním. Nevýhodou této metody je to, že ji lze použít jen jednou a najít natolik dobrého tatéra, který to zvládne, bývá někdy dost těžké. Kromě toho některá tetování nlze překrýt ne zrovna ideálně.

Odstranění tetování – Krémy:

Jedná se o nejlevnější metodu, která je však také nejméně účinná. Krém se musí na tetování nanášet několik měsíců a tetování stejně jen vybledne.

Odstranění tetování – partneři

Našim partnerem je společnost sídlící v Praze, která se prezentuje na webu Trvalá depilace Praha. Firma vám rovněž nabízí odstranění tetování. Odstraňování tetování u nich probíhá rovněž bezbolestnou metodou.

 

 

Společnost ALLMEDICA s.r.o nabízí schodolez pro invalidy. V nabídce jsou jak kolečkové schodolezy, tak i pásové schodolezy.
Použité schodolezy naleznete v sekci schodolezy bazar.
Deratizace Praha provedena firmou KF TRANS vás určitě nezklame. Deratizace a ostatní DDD služby dezinfekce dezinsekce deratizace na profesionální úrovni.
Profesionální fotograf Praha Vám nabízí služby jako je focení portrétů, focení dětí a těhotenské fotografie.
Pokud budete potřebovat výměnu autoskla, tak neváhejte kontaktovat firmu Autosklo Praha JR. Firma nabízí služby jako je výměna čelního skla, výměna čelního skla z připojištění, výměna zadního skla, výměna autoskla z povinného ručení, lepení prasklin čelního skla a to u všech typů vozidel.
K vaší pravidelné relaxaci a psychickému pohodlí vám doporučujeme stránky Masáže Praha
Našim partnerem je společnost sídlící v Praze, která se prezentuje na webu Trvalá depilace Praha. Firma vám rovněž nabízí odstranění tetování. Odstraňování tetování u nich probíhá rovněž bezbolestnou metodou. Kvalitní permanentní make-up vám nabízí kosmetický salon Praha Beatu ART. Naši partneři.