•  

    Tato činnost byla ke dni 31.5.2018 ukončena.

    medel1,model2,model3

Naši partneři

Deratizace Praha

deratizace Praha Deratizace Praha firma KF TRANS s.r.o. provádí rychle a bezpečně. Profesionální přístup jejich vyškolených zaměstnanců, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi je zárukou kvalitně odvedené práce. Deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) provádí již více jak 15 let.

 

Podlahy Praha

Podlahy Praha Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem , pokládkou a renovací podlahových krytin. V jejich nabídce sortimentu můžete spatřit široký výběr dekorů u podlahových krytin jako jsou dřevěné podlahy, laminátové podlahy, plovoucí podlahy a ve službách například renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu mají k nahlédnutí všechny nabízené podlahy. Takže v jejich kamenné prodejně si lze osobně prohlédnout třeba koberce nebo PVC podlahy, ale také i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

 

Marmoleum Praha

Marmoleum PrahaSpolečnost Podlahy Praha má ve své nabídce mimo jiné i podlahovou krytinu marmoleum, její údržbu a i její renovaci. Marmoleum je čistě přírodní linoleum, které má ojedinělé vlastnosti. Marmoleum je složeno směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Oproti PVC podlahám je marmoleum přírodní odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku. Dle výrobců tato podlaha vydrží i padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

 

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost PrahaV nabídce služeb zámečnické pohotovosti Praha najdete především činnosti v oblasti otevírání všech dveří, aut, zámků, trezorů, opravy zámků, jejich výměny a další, např.: Otevírání zámků, Otevření bytu, Zámečník Praha, Zabouchnuté klíče, Otevírání aut, Zámečnické práce, Zámečnictví Praha. Zámečnická pohotovost Praha Vám zajistí rychlou a profesionální pomoc ať řešíte jakýkoli problém s vaším zámkem nebo dveřmi.

 

 

Společnost ALLMEDICA s.r.o nabízí schodolez pro invalidy. V nabídce jsou jak kolečkové schodolezy, tak i pásové schodolezy.
Použité schodolezy naleznete v sekci schodolezy bazar.
Deratizace Praha provedena firmou KF TRANS vás určitě nezklame. Deratizace a ostatní DDD služby dezinfekce dezinsekce deratizace na profesionální úrovni.
Pokud budete potřebovat výměnu autoskla, tak neváhejte kontaktovat firmu Autosklo Praha JR. Firma nabízí služby jako je výměna čelního skla, výměna autoskla, výměna zadního skla, oprava autoskla, lepení prasklin čelního skla a to u všech typů vozidel.
Našim partnerem je společnost sídlící v Praze, která se prezentuje na webu Trvalá depilace Praha. Firma vám rovněž nabízí odstranění tetování. Odstraňování tetování u nich probíhá rovněž bezbolestnou metodou. Kvalitní permanentní make-up vám nabízí kosmetický salon Praha Beatu ART. Naši partneři.