Marmoleum Praha

marmoleum praha2

marmoleum praha3

marmoleum praha5

marmoleum praha6

marmoleum praha8

marmoleum praha9

marmoleum praha10

Společnost Podlahy Praha má ve své nabídce mimo jiné i podlahovou krytinu marmoleum, její údržbu a i její renovaci. Marmoleum je čistě přírodní linoleum, které má ojedinělé vlastnosti. Marmoleum je složeno směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Oproti PVC podlahám je marmoleum přírodní odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku. Dle výrobců tato podlaha vydrží i padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

Marmoleum je nejen ekologicky vyráběno, ale také i jeho likvidace může být ekologická a pro životní prostředí zcela nezávadná. Marmoleum totiž lze jednoduše spálit aniž by zatížilo životní prostředí či ho lze dát na kompost, kde se bezezbytku rozloží.

Podlaha z marmolea je teplá a příjemná na dotek, zároveň má antibakteriální vlastnosti, je antistatická, a proto nepřitahuje prach. Díky těmto vlastnostem je vhodná pro alergiky i astmatiky. Je odolná vůči vlhkosti i vodě a lze ho použít i v kombinaci s podlahovým topením. 

Marmoleum – proč si ho pořídit?

 • marmoleum je stoprocentně přírodní materiál
 • jeho životnost je 30 – 50 let
 • je tvrdé, ale pružné, lze vybrat v různých stupních tvrdosti
 • široký výběr dekorů, vzorů, barev
 • potlačuje množení bakterií
 • výborně hlukově i tepelně izoluje
 • je přirozeně antistatické a vhodné pro alergiky i astmatiky
 • má vysokou odolnost proti mechanickému poškození
 • lze ho instalovat i na podlahové topení
 • je vyráběné technologií šetrnou k přírodě
 • je 100% biologicky rozložitelné
 • snadno se udržuje
 • při pokládce vytváří téměř neviditelné spoje

Marmoleum – v jaké barevné nabídce a vzorech lze koupit?

Marmoleum nabízí nespočet různých barevných kombinací. Máte možnost vybírat syté, zářivé, jemné, mramorové i neutrální barevné odstíny. Marmoleum je distribuováno v několika řadách a vy si tak můžete celkem vybírat z více než 160 barev. Navíc výrobci nabízejí možnost zadat si barvu takzvaně na míru a on vám poté barvu vytvoří podle vašeho přání. Díky dřevité moučce a kvalitním přírodním pigmentům odolným vůči UV záření používaných při výrobě marmolea zůstávají barvy jasné a živé po dlouhou dobu.

Marmoleum má další výhodu v tom, že ho lze vzájemně kombinovat a udělat s ním různé podlahové vzory, obrazce nebo variace podle vašich návrhů a fantazie. Vaše přírodní podlaha tak bude v souladu nejen s moderními trendy bydlení a interiérového designu, ale může přímo zářit barvami přesně podle Vašich požadavků a přání. Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha umí marmoleum perfektně kombinovat a vytvoří Vám podlahu, jakou nikdo jiný nemá!

Marmoleum pokládka

Marmoleum se vyrábí v pásech, čtvercích nebo je dostupné v lamelách jako marmoleum click. Pro pokládku této krytiny, a to obecně jakékoliv krytiny, je vždy nutné mít vzorně připravený podklad, který musí být suchý, rovný, čistý, hladký, celistvý, pokud možno vystěrkovaný. Marmoleum jakožto přírodní materiál má řadu specifických vlastností, proto se vždy vyplatí pokládku nechat firmě, která s ní má velké zkušenosti. Profesionálové s dlouholetou praxí ze společnosti Podlahy Praha marmoleum dokonale znají, umějí využít všechny jeho vlastnosti a lehce si poradí s dokonale provedenou pokládkou.

Pokládka marmolea provedená podlaháři ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. probíhá vždy tak, že to naruří zcela minimálně váš chod domácnosti či firmy. Zruční profesionálové umí marmoleum položit tak, abyste byli na 100% spokojeni. Disponují nejen vlastními proškolenými pracovníky, ale samozřejmě také veškerou technikou.

 

 

Společnost ALLMEDICA s.r.o nabízí schodolez pro invalidy. V nabídce jsou jak kolečkové schodolezy, tak i pásové schodolezy.
Použité schodolezy naleznete v sekci schodolezy bazar.
Deratizace Praha provedena firmou KF TRANS vás určitě nezklame. Deratizace a ostatní DDD služby dezinfekce dezinsekce deratizace na profesionální úrovni.
Pokud budete potřebovat výměnu autoskla, tak neváhejte kontaktovat firmu Autosklo Praha JR. Firma nabízí služby jako je výměna čelního skla, výměna autoskla, výměna zadního skla, oprava autoskla, lepení prasklin čelního skla a to u všech typů vozidel.
Našim partnerem je společnost sídlící v Praze, která se prezentuje na webu Trvalá depilace Praha. Firma vám rovněž nabízí odstranění tetování. Odstraňování tetování u nich probíhá rovněž bezbolestnou metodou. Kvalitní permanentní make-up vám nabízí kosmetický salon Praha Beatu ART. Naši partneři.