Fotoomlazení

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Při fotoomlazeni (fotorejuvenaci) dochází k:

  • zjemnění hlubokých vrásek
  • vyhlazení mikrovrásek
  • vyhlazení jizev po neštovicích, úrazech a akné
  • rozjasnění unavené pleti
  • odstranění pigmentových skvrn
  • hloubkové regeneraci kůže

Co je to fotorejuvenace?

Hlavním principem této metody je tepelné narušení kolagenu v pleti. Důsledkem toho se v pokožce aktivuje proces regenerace kožních buněk, dochází k povzbuzení buněčné činnosti a tím k tvorbě nových kolagenních vláken. Zlepšuje se tak pevnost a pružnost pokožky. K dalším efektům fotorejuvenace patří vymizení pigmentových skvrn a drobných žilek, vyplnění jemných vrásek i jizviček a celkové zlepšení kvality pokožky. Fotorejuvenace je velmi šetrný postup, a proto jej lze kombinovat s chemickým pealingem, ošetřením lasery, aplikací botulotoxinu, kožních implantátů a lze jej také provádět po operačních zákrocích.

Fotoomlazení přístrojem IPL

Jedná se o šetrné zahřívání škáry nízkými dávkami světelné energie, přičemž zdrojem světla je intenzivní pulzní světlo. Zahříváním dochází k povzbuzení buněk, které produkují kolagenní vlákna. Tím je probuzena nová tvorba kolagenu, vyhlazují se drobné vrásky a pleť se vypíná. Světelná energie je částečně pohlcena v rozšířených žilkách obličeje, čímž dojde k jejich zatavení a následně v několika týdnech k jejich vstřebání. Při fotorejuvenaci jsou částečně odstraněny i pigmentové skvrny na kůži. Příznivě ovlivňuje i póry, které se stahují až o 60%.

Počet ošetření se pohybuje od 4 – 8 sezení vždy jednou za 2 – 3 týdny. Rozhoduje věk a stav pleti. Výsledky jsou dlouhodobé, celkově pleť omládne až o 5 let a efekt přetrvává až 2 roky. Nezabrání však tvorbě nových vrásek či stárnutí pleti, a tak po čase je třeba ošetření podstoupit znovu. V době bez intenzivního ošetření lze provést tzv. udržovací terapii.

Jak fotorejuvenace probíhá?

Ošetření provádí odborný terapeut, který dbá o klienta po celou dobu zákroku. Oči klienta i terapeuta jsou chráněny speciálními ochrannými brýlemi. V okamžiku světelného záblesku může klient pocítit mírné štípnutí. Vše závisí na ošetřovaném místě a citlivosti klienta.omlazeni2

Výhoda technologie EasyEpil

Přístroj EasyEpil eliminuje selhání lidského faktoru, neboť se přiložením speciální sondy na pokožku sám vykalibruje podle pigmentace konkrétního zákazníka. Přesným určením fototypu je zaručena maximální účinnost aplikace a zároveň přesně určená dávka výkonu přístroje. Toto vede k maximální ochraně pokožky a zabránění vzniku nežádoucích vedlejších účinků.

Doporučení

Vedlejší účinky se vyskytují jen výjimečně, jelikož ošetření je bezpečné a je zaručena ochrana pokožky.

Vlivem světelného impulzu může pokožka po fotodepilaci mírně zarudnout (podobně jako při delším pobytu na slunci). Toto zčervenání obvykle během 24 – 48 hodin zmizí.

Může se stát, že ošetřená místa budou po léčebném procesu světlejší nebo tmavší než okolí. K vyrovnání pigmentace dojde samovolně, v průběhu několika týdnů.

Nedoporučuje se opalování na slunci nebo v soláriu minimálně 2 týdny před ošetřením i po něm bez použití ochranného krému SPF 30 až 50.

Nepoužívejte bělící ani samoopalovací krémy po celou dobu ošetřování, neaplikujte parfémy ani líčidla na ošetřovanou pokožku min. 24-48 hod. od zákroku, nenarušujte kůži v oblasti zákroku (peeling nebo hloubkové čištění) po dobu 1 týdne od zákroku.

Vyvarujte se horkých koupelí (sprchy), parní lázně, sauny, plavání v silně chlorované vodě po dobu alespoň 1 týden od zákroku.

Vyvarujte se namáhavým sportům 1 – 2 dny od zákroku (zvýšeným prokrvením se prodlužuje doba hojení).

Hydratujte pokožku dostatečným pitným režimem (alespoň 2 litry denně).

Kontraindikace

Těhotným a kojícím ženám (především z legislativních důvodů), lidem s čerstvým tetováním či čerstvým opálením a osobám užívajícím antikoagulační léky (léky na ředění krve), nebo léky způsobující přecitlivělost na světlo (antibiotika).

Dále se nedoporučuje zákrok IPL osobám trpícím cukrovkou, herpes, epilepsií, nádorovým onemocněním, rakovinou kůže a lidem, kteří mají nebo měli v minulosti kožní vyrážku způsobenou reakcí na světlo. Není vhodné aplikovat na kůži se zánětlivými procesy či nadměrným počtem mateřských znamének v místě zákroku.

 

 

Společnost ALLMEDICA s.r.o nabízí schodolez pro invalidy. V nabídce jsou jak kolečkové schodolezy, tak i pásové schodolezy.
Použité schodolezy naleznete v sekci schodolezy bazar.
Deratizace Praha provedena firmou KF TRANS vás určitě nezklame. Deratizace a ostatní DDD služby dezinfekce dezinsekce deratizace na profesionální úrovni.
Pokud budete potřebovat výměnu autoskla, tak neváhejte kontaktovat firmu Autosklo Praha JR. Firma nabízí služby jako je výměna čelního skla, výměna autoskla, výměna zadního skla, oprava autoskla, lepení prasklin čelního skla a to u všech typů vozidel.
Našim partnerem je společnost sídlící v Praze, která se prezentuje na webu Trvalá depilace Praha. Firma vám rovněž nabízí odstranění tetování. Odstraňování tetování u nich probíhá rovněž bezbolestnou metodou. Kvalitní permanentní make-up vám nabízí kosmetický salon Praha Beatu ART. Naši partneři.