Deratizace Praha

deratizace Praha

deratizace Praha 2

deratizace Praha 3

deratizace Praha 4

deratizace Praha 5

deratizace Praha 6

Deratizace Praha – nabídka služeb

Společnost KF TRANS s.r.o. se angažuje v oboru DDD služeb. To znamená, že provádí deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.), dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). V rámci oboru DDD služeb nabízí i dezinfekce různých plísní či dezinsekce a desinfekce jímek a žump.

Pro více informací nebo pro okamžitou deratizaci volejte na číslo 736 261 309.

Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

Deratizace Praha – proč si vybrat tuto firmu?

 • Poskytuje odborný zásah domácnostem i firmám
 • Deratizace provádí rychle a bezpečně
 • Mají 15 let zkušeností v oboru
 • Moderní vybavení k provedení a odborný personál
 • Dodržují krátké termíny
 • Výsledky předčí, stejně jako u naší firmy, jejich ceny
 • Reference z oboru k nahlédnutí a dodání

Deratizace – k čemu slouží?

Deratizace (hubení hlodavců) je proces během kterého dochází v životním prostředí likvidaci či potlačení obecně škodlivých hlodavců. Provádí se všude, kde tyto hlodavci poškozují majetek. Dalším důvodem proč přistoupit k deratizaci je, že hlodavci mohou přenést na člověka závažné infekční choroby. V ohrožení nejsou jen lidi, ale také vaše domácí zvířata. Likvidace neboli deratizace není mnohdy jednoduchá. Deratizace je prokazatelně nejúčinnější z rukou odborníka.

Deratizace – proti komu se provádí?

Před tím, než začneme s deratizací je nutné, abychom detekovali a přesně určili druh hlodavce, který se v dané lokalitě vyskytuje a chceme se ho zbavit. Praha je město, kde se nejčastěji vyskytují potkani a myší domácí. Z toho důvodu je deratizace v nejvyšším procentu namířena proti těmto druhům.

Deratizace Praha – kde se nejčastěji provádí?

 • Ve sklepech činžovních, panelových a rodinných domů
 • V podzemních prostor (např. garáží a technických místností)
 • V potravinářských provozech (výrobnách, prodejnách, jídelnách a restauračních zařízeních)
 • V obchodních a jiných veřejných komplexů
 • V hotelových a dalších ubytovacích zařízení

 

 

Společnost ALLMEDICA s.r.o nabízí schodolez pro invalidy. V nabídce jsou jak kolečkové schodolezy, tak i pásové schodolezy.
Použité schodolezy naleznete v sekci schodolezy bazar.
Deratizace Praha provedena firmou KF TRANS vás určitě nezklame. Deratizace a ostatní DDD služby dezinfekce dezinsekce deratizace na profesionální úrovni.
Pokud budete potřebovat výměnu autoskla, tak neváhejte kontaktovat firmu Autosklo Praha JR. Firma nabízí služby jako je výměna čelního skla, výměna autoskla, výměna zadního skla, oprava autoskla, lepení prasklin čelního skla a to u všech typů vozidel.
Našim partnerem je společnost sídlící v Praze, která se prezentuje na webu Trvalá depilace Praha. Firma vám rovněž nabízí odstranění tetování. Odstraňování tetování u nich probíhá rovněž bezbolestnou metodou. Kvalitní permanentní make-up vám nabízí kosmetický salon Praha Beatu ART. Naši partneři.