Deratizace Praha

deratizace Praha

deratizace Praha 2

deratizace Praha 3

deratizace Praha 4

deratizace Praha 5

deratizace Praha 6

Deratizace Praha – nabídka služeb

Společnost KF TRANS s.r.o. se angažuje v oboru DDD služeb. To znamená, že provádí deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.), dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). V rámci oboru DDD služeb nabízí i dezinfekce různých plísní či dezinsekce a desinfekce jímek a žump.

Deratizace Praha – proč si vybrat tuto firmu?

 • Poskytuje odborný zásah domácnostem i firmám
 • Deratizace provádí rychle a bezpečně
 • Mají 15 let zkušeností v oboru
 • Moderní vybavení k provedení a odborný personál
 • Dodržují krátké termíny
 • Výsledky předčí, stejně jako u naší firmy, jejich ceny
 • Reference z oboru k nahlédnutí a dodání

Deratizace – k čemu slouží?

Deratizace (hubení hlodavců) je proces během kterého dochází v životním prostředí likvidaci či potlačení obecně škodlivých hlodavců. Provádí se všude, kde tyto hlodavci poškozují majetek. Dalším důvodem proč přistoupit k deratizaci je, že hlodavci mohou přenést na člověka závažné infekční choroby. V ohrožení nejsou jen lidi, ale také vaše domácí zvířata. Likvidace neboli deratizace není mnohdy jednoduchá. Deratizace je prokazatelně nejúčinnější z rukou odborníka.

Deratizace – proti komu se provádí?

Před tím, než začneme s deratizací je nutné, abychom detekovali a přesně určili druh hlodavce, který se v dané lokalitě vyskytuje a chceme se ho zbavit. Praha je město, kde se nejčastěji vyskytují potkani a myší domácí. Z toho důvodu je deratizace v nejvyšším procentu namířena proti těmto druhům.

Deratizace Praha – kde se nejčastěji provádí?

 • Ve sklepech činžovních, panelových a rodinných domů
 • V podzemních prostor (např. garáží a technických místností)
 • V potravinářských provozech (výrobnách, prodejnách, jídelnách a restauračních zařízeních)
 • V obchodních a jiných veřejných komplexů
 • V hotelových a dalších ubytovacích zařízení

 

 

Společnost ALLMEDICA s.r.o nabízí schodolez pro invalidy. V nabídce jsou jak kolečkové schodolezy, tak i pásové schodolezy.
Použité schodolezy naleznete v sekci schodolezy bazar.
Deratizace Praha provedena firmou KF TRANS vás určitě nezklame. Deratizace a ostatní DDD služby dezinfekce dezinsekce deratizace na profesionální úrovni.
Profesionální fotograf Praha Vám nabízí služby jako je focení portrétů, focení dětí a těhotenské fotografie.
Pokud budete potřebovat výměnu autoskla, tak neváhejte kontaktovat firmu Autosklo Praha JR. Firma nabízí služby jako je výměna čelního skla, výměna čelního skla z připojištění, výměna zadního skla, výměna autoskla z povinného ručení, lepení prasklin čelního skla a to u všech typů vozidel.
K vaší pravidelné relaxaci a psychickému pohodlí vám doporučujeme stránky Masáže Praha
Našim partnerem je společnost sídlící v Praze, která se prezentuje na webu Trvalá depilace Praha. Firma vám rovněž nabízí odstranění tetování. Odstraňování tetování u nich probíhá rovněž bezbolestnou metodou. Naši partneři.